Rejestracja

Procedura rejestracji

Procedura rejestracyjna

 Prosimy wypełnić formularz on-line lub pobrać poniższy plik


Formularz rejestracyjny do pobrania

 

Zgłoszenia zawierające deklarację wygłoszenia referatu prosimy kierować na adres:

Instytut Maszyn Przepływowych PAN 

ul. Fiszera 14, 80-231 Gdańsk 

58 52 25 139, 130, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostałe zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych
ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda

tel.: 58 678 79 51, e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłaty konferencyjne

Opłaty będą naliczane według opublikowanych zasad na podstawie danymi podanych w zgłoszeniu.  Faktury będą wysyłane do uczestników na miesiąc przed konferencją, z terminem płatności do ok. 30 września, na firmę i adres wskazany w zgłoszeniu. Jeżeli faktura ma być wystawiona później, wówczas prosimy o przysłanie zgłoszenia na tradycyjnym formularzu z podpisem osoby uprawnionej do zaciągania zobowiązań.

Odwołanie udziału w konferencji

Odwołanie udziału w konferencji przed 15 sierpnia jest bezpłatne. W przypadku odwołania złożonego po tej dacie, lecz przed 15 września, uczestnik może zostać obciążony kosztami do 50 % podstawowej opłaty konferencyjnej. W przypadku późniejszych odwołań Organizatorzy zachowują prawo do obciążenia uczestnika pełną opłatą konferencyjną. Uczestnik zachowuje prawo do bezpłatnego zgłoszenia innej osoby w jego zastępstwie. Gdyby jednak zgłoszona w zastępstwie osoba nie była uprawniona do takich samych zniżek, wówczas zostanie naliczona odpowiednia dopłata.

Posiłki i spotkania nieformalne

W ramach opłaty konferencyjnej przewidujemy przerwy kawowe i posiłki obiadowe oraz kolację konferencyjną pod koniec pierwszego dnia obrad. Jeśli zaplanowaliście Państwo przybycie już 14 października, to będzie nam miło gościć Państwa wieczorem na przyjęciu dla uczestników Zgromadzenia Krajowego TEW. W związku z tym prosimy o złożenie deklaracji poprzez zakreślenie właściwych odpowiedzi na formularzu rejestracyjnym. Udział uczestnika konferencji w kolacji 15.10.2019 jest wliczony w opłatę konferencyjną. W przypadku zakreślenia płatnej opcji, odpowiednia kwota zostanie doliczona do faktury za uczestnictwo w Konferencji. Z opłaty za przyjęcie TEW zwolnieni są uczestnicy Zgromadzenia Krajowego TEW.

© 2020 TEW. All Rights Reserved.