Rejestracja

Procedura rejestracji

Procedura rejestracyjna

 Prosimy wypełnić formularz on-line lub pobrać plik formularza (link po lewej)

 Zgłoszenia zawierające deklarację wygłoszenia referatu prosimy kierować na adres:

Instytut Maszyn Przepływowych PAN 

ul. Fiszera 14, 80-231 Gdańsk 

58 52 25 139, 130, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostałe zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych
ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda

tel.: 58 678 79 51, e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłaty konferencyjne

Opłaty będą naliczane według opublikowanych zasad na podstawie danymi podanych w zgłoszeniu.  Faktury będą wysyłane do uczestników na miesiąc przed konferencją, z terminem płatności do ok. 30 listopada, na firmę i adres wskazany w zgłoszeniu. Jeżeli faktura ma być wystawiona później, wówczas prosimy o przysłanie zgłoszenia na tradycyjnym formularzu z podpisem osoby uprawnionej do zaciągania zobowiązań.

Odwołanie udziału w konferencji

Odwołanie udziału w konferencji przed 9 października jest bezpłatne. W przypadku odwołania złożonego po tej dacie, lecz przed 9 listopada, uczestnik może zostać obciążony kosztami do 50 % podstawowej opłaty konferencyjnej. W przypadku późniejszych odwołań Organizatorzy zachowują prawo do obciążenia uczestnika pełną opłatą konferencyjną. Uczestnik zachowuje prawo do bezpłatnego zgłoszenia innej osoby w jego zastępstwie. Gdyby jednak zgłoszona w zastępstwie osoba nie była uprawniona do takich samych zniżek, wówczas zostanie naliczona odpowiednia dopłata.

Posiłki i spotkania nieformalne

W ramach opłaty konferencyjnej przewidujemy przerwy kawowe i posiłki obiadowe oraz kolację konferencyjną pod koniec pierwszego dnia obrad. Jeśli zaplanowaliście Państwo przybycie już 9 grudnia, to będzie nam miło gościć Państwa wieczorem na przyjęciu dla uczestników Zgromadzenia Krajowego TEW. W związku z tym prosimy o złożenie deklaracji poprzez zakreślenie właściwych odpowiedzi na formularzu rejestracyjnym. Udział uczestnika konferencji w kolacji 10.12.2019 jest wliczony w opłatę konferencyjną. W przypadku zakreślenia płatnej opcji, odpowiednia kwota zostanie doliczona do faktury za uczestnictwo w Konferencji. Z opłaty za przyjęcie TEW zwolnieni są uczestnicy Zgromadzenia Krajowego TEW.

© 2023 TEW. All Rights Reserved.