Rejestracja

Procedura rejestracji

Zgłaszanie udziału w Konferencji

Udział w Konferencji wymaga rejestracji oraz wniesienia opłaty konferencyjnej.

W celu zgłoszenia udziału w Konferencji prosimy wypełnić formularz on-line lub pobrać plik formularza (link po lewej)

Rejestracji można dokonać także przesyłając wypełniony dostępny do pobrania (link po lewej) tradycyjny formularz zgłoszeniowy na adres: Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych, ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda, tel.: 58 678 79 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Opłaty konferencyjne i faktury

Wysokość opłaty konferencyjnej wynika z poniższej tabeli (wartość netto, PLN):

termin zgłoszenia

do 26.09

po 26.09

uczestnictwo

 

 

opłata podstawowa:

1 700

1 800

członkowie TEW i TRMEW

1600

1 700

prelegenci*,
przewodniczący sesji, studenci

1200

1400

przyjęcie TEW**

250

250

 

 

 

  *  Dotyczy wystąpień niekomercyjnych.

** Przyjęcie odbędzie się wieczorem w przeddzień konferencji (24.X). Opłata nie dotyczy uczestników Zgromadzenia Krajowego Towarzystwa Elektrowni Wodnych.

Formularz ze złożoną deklaracją udziału w konferencji będzie podstawą do wystawienia faktury. Opłaty będą naliczane według opublikowanych zasad na podstawie danymi podanych w zgłoszeniu.  Faktury będą wysyłane do uczestników na miesiąc przed konferencją, na firmę i adres wskazany w zgłoszeniu. 

Opłatę konferencyjną należy wnieść na konto Towarzystwa Elektrowni Wodnych, zgodnie z otrzymaną fakturą. Opłata ta nie pokrywa kosztów noclegu, który należy opłacić samodzielnie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zastosowania ulg specjalnych oraz bezpłatnego zaproszenia gości Konferencji. Szczegółowych informacji udziela Biuro TEW.

Odwołanie udziału w konferencji

Odwołanie udziału w konferencji przed 26 września jest bezpłatne, później uczestnik może zostać obciążony kosztami do 50 % podstawowej opłaty konferencyjnej, a w przypadku odwołań złożonych po 10 października organizatorzy zachowują prawo do obciążenia uczestnika pełną opłatą konferencyjną.

© 2024 TEW. All Rights Reserved.