Rejestracja

Procedura rejestracji

Zgłaszanie udziału w Konferencji

Udział w Konferencji wymaga rejestracji oraz wniesienia opłaty konferencyjnej.

W celu zgłoszenia udziału w Konferencji prosimy wypełnić formularz on-line lub pobrać plik formularza (link po lewej)

Rejestracji można dokonać także przesyłając wypełniony dostępny do pobrania (link po lewej) tradycyjny formularz zgłoszeniowy na adres: Biuro Towarzystwa Elektrowni Wodnych, ul. Piaskowa 18, 84-240 Reda, tel.: 58 678 79 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Opłaty konferencyjne są publikowane w biuletynie informacyjnym (link do pobrania po lewej).

Formularz ze złożoną deklaracją udziału w konferencji będzie podstawą do wystawienia faktury. Opłaty będą naliczane według opublikowanych zasad na podstawie danych podanych w zgłoszeniu.  Faktury będą wysyłane do uczestników na miesiąc przed konferencją, na firmę i adres wskazany w zgłoszeniu. 

Opłatę konferencyjną należy wnieść na konto Towarzystwa Elektrowni Wodnych, zgodnie z otrzymaną fakturą. Opłata ta nie pokrywa kosztów noclegu, który należy opłacić samodzielnie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zastosowania ulg specjalnych oraz bezpłatnego zaproszenia gości Konferencji. Szczegółowych informacji udziela Biuro TEW.

Odwołanie udziału w konferencji  na miesiąc przed terminem konferencji jest bezpłatne, później uczestnik może zostać obciążony kosztami do 50 % podstawowej opłaty konferencyjnej, a w przypadku odwołań złożonych później niż na dwa tygodnie przed konferencją organizatorzy zachowują prawo do obciążenia uczestnika pełną opłatą konferencyjną.

© 2024 TEW. All Rights Reserved.